Tepelná čerpadla Země Voda

Tepelná čerpadla země/voda geoTHERM VWS bez zásobníku Tepelná čerpadla země voda
geoTHERM VWS
bez zásobníku TUV

Výkon 6-46kW
Tepelná čerpadla země/voda geoTHERM VWS s integrovaným zásobníkem teplé vody Tepelná čerpadla země voda
geoTHERM VWS
se zásobníkem TUV

Výkon 6-10kW

Vyrovnaný výkon po celý rok

Tepelná čerpadla země voda Vaillant geoTHERM VWS využívají tepla ze zemního vrtu, plošného kolektoru nebo podzemní vody. Stálá teplota podloží zajišťuje vyrovnaný výkon po celý rok. Tepelná čerpadla s vyšším výkonem lze zapojit do kaskád a lze je využít i pro vytápění rozměrných budov.

Nejefektivnější způsob vytápění

Díky tepelným čerpadlům geoTHERM VWS je zajištěno vytápění rodinných domů a provozů s minimálními náklady a s maximální účinností. Při nedostatku prostoru je vhodná instalace kompaktních tepelných čerpadel s vestavěným nerezovým zásobníkem. Toto řešení je zejména výhodné pro domácnosti.

Nízká hlučnost, 10 let záruka na kompresor, výstupní teplota vody do 62°C, snadná instalace.

Tepelná čerpadla geoTHERM VWS je možné kombinovat se zásobníky teplé vody o objemech od 270 do 390 litrů. Řídící systém tepelného čerpadla dokáže samostatně spolupracovat s řadou jiných zdrojů.

Výkon 6-46 kW, topný faktor až 5,2

Široká škála výkonů umožňuje volbu tepelného čerpadla země voda přesně dle potřeb. Tepelná čerpadla Vaillant geoTHERM VWS bez zásobníku teplé vody jsou vyráběna s výkonem 6, 8, 10, 14, 17, 22, 30, 38 a 46kW. Tepelná čerpadla s integrovaným zásobníkem vody 175 litrů jsou vyráběna s výkonem 6, 8 a 10kW.