Tepelná čerpadla Vzduch Voda

Tepelná čerpadla vzduch/voda geoTHERM VWL bez zásobníku TUV Tepelná čerpadla vzduch vodageoTHERM VWL

bez zásobníku TUV

Výkon 6-17kW

Tepelná čerpadla vzduch/voda geoTHERM VWL s integrovaným zásobníkem TUV Tepelná čerpadla vzduch vodageoTHERM VWL

se zásobníkem TUV

Výkon 6-10 kW

Tepelná čerpadla vzduch/voda aroTHERM Tepelná čerpadla vzduch vodaaroTHERM

Výkon 8-10kW

Tichá tepelná čerpadla vzduch voda

Tepelné čerpadlo vzduch voda využívá tepla obsaženého v okolním vzduchu. Inovativní řešení spojuje výhody tepelných čerpadel vzduch voda a země voda. Tepelná čerpadla Vaillant geoTHERM VWL jsou tichá a účinná, přičemž mají minimální nároky na údržbu. Nabízí značné úspory na vytápění i pro objekty, kde nelze použít zemních kolektorů nebo hlubinného vrtu.

Spolehlivý a tichý chod

Tato tepelná čerpadla odolají vysokým mrazům i při výpadku elektrického proudu, jsou spolehlivá v extrémních podmínkách. Dvojnásobné odhlučnění kompresoru, konstrukčních prvků a potrubí zajišťuje tichý chod. Tepelná čerpadla geoTHERM VWL je možné doplnit zásobníky na teplou vodu. Lze je zapojit do systému vytápění s jinými zdroji jako jsou např. solární systém, plynový kotel, elektrokotel atd.

Nízká hlučnost, 10 let záruka na kompresor, výstupní teplota vody do 62°C, snadná instalace.

Tepelné čerpadlo geoTHERM VWL je vybaveno ekvitermní regulací, která činnost zařízení řídí podle venkovní teploty, a měřičem získaného tepla. Vlastní oběhové čerpadlo topení je řízené elektronicky. V základní výbavě je zahrnuta možnost dálkové správy tepelného čerpadla.

Značka Vaillant poskytuje záruku na kompresor 10 let.

Řadu tepelných čerpadel vzduch voda Vaillant geoTHERM VWL bez zásobníku vody o výkonech 6, 8, 10, 14 a 17kW doplňují kompaktní verze se zásobníky pro ohřev vody o výkonech 6, 8 a 10 kW.